استندهای نمایشگاهی - استند سازه | سازه های استند های نمایشگاهی stand
خانه > استندهای نمایشگاهی > استندهای نمایشگاهی

استندهای نمایشگاهی

استندهای نمایشگاهی از بهترین اقلام تبلیغاتی جهت معرفی برند یا محصول مورد نظر شما می باشند. محبوبیت این سازه ها به حدی رسیده است که تولیدکنندگان آنها هر روز با مدل های مختلف در اندازه ها و جنس متریال ، طیفی گسترده را برای استفاده و بهره برداری از این سازه های نمایشگاهی ارائه میدهند.

بیشترین سهم استندهای نمایشگاهی در استفاده میتوان به رول آپ ها اختصاص داد اما انواع متنوع و پر کاربرد این سازه ها رو در انواع زیر تقسیم می کنند.

انواع استندهای نمایشگاهی :

  1.  پاپ آپ

  2. رول آپ

  3. میز کانتر

  4. استند (در انواع مختلف اعم از استند های ایکس و رومیزی و …)

  5. لایت باکس

برای هر کدام از موارد بالا انواعی وجود دارد که به صورت مفصل در صفحه مخصوص هر کدام برایتان توضیح خواهیم داد.

البته امکان دارد کلیت این اقلام را با نام کلی سازه های نمایشگاهی هم شنیده باشید.

موارد استفاده استندهای نمایشگاهی:

استندهای نمایشگاهی علی رغم ذهنیتی که به وجود می آوردند فقط مختص غرفه های نمایشگاهی نیستند ، موارد استفاده بسیاری دارند به عنوان مثال در یک سخنرانی علمی که از اهمیت بالایی برخوردار است میتوانید پس زمینه یا بک گراند تریبون خود را با یک پاپ آپ که لوگوی همایش یا طرح کلی و گویایی داشته باشد پوشش دهید.

یا در یک فروشگاه از چند رول آپ برای معرفی محصولات و برند فروشگاه خود استفاده کنید و به نوعی این نوع تبلیغ را استندهای تبلیغاتی میگویند مطمئن باشید با دیزاین و طراحی مناسب میتوانید از این سازه نمایشگاهی بسیار خوب بهره برداری کنید.

در کل باید بدانیم محدودیتی در استفاده از این سازه های پرتال دوست داشتنی نیست.

حتما در قسمت های مجزا در خصوص هر کدام از این سازه های نمایشگاهی بیشتر توضیح خواهیم داد و فضاهای مناسب جهت استفاده هر کدام را تشریح خواهیم کرد.

در استند سازه قصد داریم برای شما بازدید کنندگان محترم نحوه استفاده از این استندها و استفاده مرقون به صرف از آنها توضیح دهیم تا به نسبت هزینه ای که دارید غرفه یا فروشگاه یا همایش زیبایی را راه اندازی کنید.

 تهیه و تنظیم : هومن جاوید ( گروه استند سازه )