رول آپ - استند سازه | رول آپ ثابت ، رول آپ یک طرفه

رول آپ

رول آپ که با اهمیت ترین و پر کاربردترین سازه نمایشگاهی است خصوصیات بسیار خوبی دارد که در این مقاله به آنها میپردازیم

استند رول آپ در اندازه های متنوع است ولی ارتفاع اکثر آنها ۲ متر می باشد، اما عرض آنها از ۷۰ سانت تا ۱۲۰ سانت متغییر است . خصوصیت اصلی و خوب این استندهای نمایشگاهی در نحوه نصب که بسیار راحت آنها است و خصیصه بعدی را میتوان در حالت جم شده آن اشاره کرد که بسیار جای کمی را اشغال میکند.

انواع استند رول آپ :

همانطور که گفته شد تمامی انواع رول آپ در اندازه متفاوت تولید شده است اما در ایران تنها بخشی از سایز های آن موجود است ، که رول آپ ثابت به نسبت بقیه این سازه ها سهم بیشتری از بازار داخل را به خود اختصاص داده است.

 

موارد استفاده رول آپ :

 غرفه های نمایشگاهی :

مورد استفاده اصلی رول آپ ها بیشتر در غرفه هایی است که با استندهای نمایشگاهی بنا گذاشته شده است و اگر در نوع طراحی آن دقت کافی شده باشد میتواند با مزیت هایی که دارد نقش مهمی در تاثیر بر دید مراجعه کننده ایفا کند.

ما اعتقاد داریم نقش هر جزیی که در غرفه شما به چشم میخورد بسیار مهم است اما اجزاء اصلی همین سازه ها هستند که وظیفه مهم معرفی محصول و برند شما را دارند.

در استفاده رول آپ برای غرفه خود سعی کنید زیاده روی نکنید ، همیشه غرفه ای که چشم برای تشخیص حرف اصلی آن سر در گم میشود یک غرفه غیر حرفه ای شمرده می شود .

از جملات طولانی ، پیام های غیر ضروری بر روی رول آپ اجتناب کنید چون هیچ تاثیر مثبتی بر روی رول آپ شما نخواهد داشت و تنها موجب سردرگمی می شود، شاید تنها یک جمله ای که رنگ آن با بک گراند طرح شما در تضاد باشد کافی است.

فروشگاه ها :

اگر در فروشگاه خود فضایی خالی دارید و قصد فروش یا آشنا کردن مشتریان خود با محصولی را دارید شک نکنید که یک رول آپ بهترین انتخاب برای پر کردن آن فضا می باشد و یا اگر در ابتدای فروشگاه خود فضایی در پشت صندوقدار دارید که بلا استفاده و کوچک است از آن به صورت بهینه استفاده کرده و یک رول آپ قرار دهید ، مطمئنم از این کار ، خودتان هم اذعان خواهید داشت که این سازه نمایشگاهی بسیار به کارتان آمده است.

ورودی یک همایش یا سخنرانی علمی :

فرض کنید شما مسئول برگزاری یک همایش یا سخنرانی علمی هستید و میخواهید درب ورود محل منظور یک بنر برای راهنمایی مراجعین نصب کنید به نظر شما یک جمله زیبا به همراه طرحی از آن همایش بر روی رول آپ گزینه مناسبی نیست؟

چرا دقیقا تجربه به ما نشان داده این کار با توجه به اندازه رول آپ و نحوه قرار گرفتن آن می تواند بسیار موثر باشد.

استند رول آپ مزیت ها و کاربردهای زیادی دارد چه از نظر قیمت چه از نظر تعداد استفاده بسیار مرقون به صرفه است.

 تهیه و تنظیم : هومن جاوید ( گروه استند سازه )