استند - استند سازه | قیمت فروش استند ایکس استند کراس استند رومیزی

استند

استند که به عنوان پرکاربردترین سازه نمایشگاهی به شمار می آید برای صاحبان مشاغل بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است این نکته را در ابتدای نوشته خود یادآور میشویم تمامی سازه های نمایشگاهی که در صفحه استندهای نمایشگاهی توضیح دادیم خود نوعی استند می باشند اما در مفهوم تبلیغاتی به استند بنرها ، استند گفته میشود.

خب حال که تفاوت کلمه اختصار استند را متوجه شدیم ، برای آشنایی بیشتر با این سازه های محبوب به توضیح هر کدام از انواع استند میپردازیم.

انواع استند :

  • استند کراس
  •  استند ایکس (اکس)
  •  استند رومیزی
  •  استند ایزی
  •  استند فلکه ای
  • استند دوطرفه
  • استند پرچمی
  • استند بروشور

به توضیح مختصر بعضی از بهترین انواع این سازه ها می پردازیم.

کراس :

استند کراس در اندازه های متفاوتی ارائه میشود ، شامل : (۹۰×۲۰۰) و (۶۰×۱۷۰) با توجه به جابه جایی چاپ بر روی آن و میتوان در دو سایز ذکر شده از کراس بهره برد.

وزن بسیار کم ، هزینه پایین و نصب بسیار آسان کراس از مزیت های این سازه نمایشگاهی می باشد، مزیت دیگر کراس را میتوان استفاده متعدد یک سازه برای چاپ ها متفاوت دانست به این معنی که شما میتوانید چند تبلیغ متفاوت از شرکت یا محصولات خود داشته باشید و بر حسب نیاز آن را بر روی کراس نصب کنید.

ایکس(اکس) :

استند ایکس نوعی کراس می باشد که به صورت ثابت در اندازه (۱۶۰×۶۰) می باشد ، میتوان تمام مزیت های کراس را برای ایکس نیز قائل باشیم وزن کم ، هزینه پایین و نصب آسان از خصیصه های این سازه نمایشگاهی است.

 فلکه ای :

استند فلکه ای حدودا یک کیلوگرم وزن دارد و اندازه آن (۲۰۰X90) می باشد، فلکه ای را هم میتوان از خانواده دوست داشتنی کراس دانست.


مزیت های استند :

همانطور که پیش تر آوردیم ، استندها قابلیت تعویض چاپ رویی خود را دارند و لذا با اندک هزینه ی چاپ میتوانیم محصول جدید خود را با همان سازه قبلی تبلیغ کنیم، اندازه کم و جمع شدن کل سازه در یک کیف کوچک از دیگر مزیت های آن است، وزن آن هم که اشاره شد در حدود یک کیلوگرم است، نصب آسان در این سازه که در حدود یک دقیقه از زمان شما خواهد گرفت تمام این ها برای جذب افراد در استفاده استند موثر هستند.

موارد استفاده استند:

استند را میتوان در غرفه های نمایشگاهی ، فروشگاه ها ، جشن ها ، امکانی که نیاز به اطلاع رسانی موضوعی یا تبلیغ برند شما در همایش استفاده کرد.

دقت داشته باشید این سازه های چه متریال ساخت خوب یا بدی داشته باشند در دید مشتری و بازدید کننده جایی ندارد بلکه آن چیز که مورد توجه بازدید کننده شما قرار میگیرد طراحی خوب استند و چاپ مطلوبی است که روی آن قرار میگیرد پس از یک طراح خوب و کیفیت چاپ عالی برای این سازه ی نمایشگاهی خود بهره بگیرید.