پاپ آپ نمایشگاهی -استند سازه |پاپ آپ استند پاپ آپ Pop-pop Exhibition
خانه > استندهای نمایشگاهی > پاپ آپ نمایشگاهی

پاپ آپ نمایشگاهی

استند پاپ آپ را میتوانیم به عنوان سازه ای دانست که بسیار لازم و ضروری است البته اگر دنبال ایجاد یک غرفه مناسب و خوب هستید ، باید نکات زیادی را راجب این استند نمایشگاهی بدانیم تا در انتخاب خود دچار مشکل نشویم از طراحی برای آن تا اندازه های مختلفی که ارائه شده است و حتی نوع سازه به صورت کرو باشد یا بدون انحنا و …

 

موارد استفاده پاپ آپ نمایشگاهی :

در بازار از لفظ های متفاوتی برای استند پاپ آپ استفاده می شود ، به عنوان مثال: پاپ آپ نمایشگاهی ، پاپ آپ تبلیغاتی ، استند پاپ آپ و …. اما ما در کل آن را با نام استند پاپ آپ می شناسیم زیرا از خانواده سازه های نمایشگاهی به حساب می آید. استند پاپ آپ در موارد زیر کاربرد دارد:

  1. غرفه های نمایشگاهی
  2. سمینارها و همایش ها
  3. به عنوان بک گراند سخنرانی
  4. و….

تفاوت استند پاپ آپ با دیگر سازه های نمایشگاهی در چیست؟

تفاوت این سازه نمایشگاهی را میتوان در نوع طراحی آن دانست زیرا طرح مذکور به قسمتای جدا از هم تقسیم میشود و در نهایت بر روی سازه سوار میشود حال چرا این اهمیت را برای این موضوع قائل هستیم، وقتی این قسمت ها در کنار هم قرار میگیرند اگر حرف ” آ ” را در نظر بگیریم و بین این خطوط (قسمت هایی که از هم جدا می شوند) قرار بگیرد امکان دارد نتوانیم در موقع نسب به صورت مناسبی در کنار هم قرار گیرند لذا قبل از طرحی اندازه هر کدام از لت های پاپ آپ خود را از شرکتی که چاپ را انجام میدهد به صورت دقیق بپرسید در طراحی خود لحاظ نماید.

 مزایای پاپ آپ :

مزایای این استند کاملا بعد از یک بار استفاده از آن معلوم می شود ، زیرا فضای بک گراند یا پشتی غرفه یا تریبون سخنران شما را می پوشاند، البته نوع طراحی در این سازه بسیار با اهمیت است و میتواند دید زیبایی را ایجاد کند و بالعکس اگر نوع طراحی شما خوب نباشد و نتواند جلب نظر نماید فضای بدی را ایجاد میکند.

پاپ آپ انواع مختلفی دارد که در صفحات هر کدام از آن ها به صورت کامل در موردشان صحبت خواهیم کرد اما به اختصار به صورت زیر تقسیم می شوند.

انواع استند پاپ آپ :