میز کانتر - استند سازه | میز کانتر نمایشگاهی

میز کانتر

میز کانتر نمایشگاهی از جمله سازه های نمایشگاهی است که میتواند نمای بسیاری شیک و زیبایی به غرفه شما بدهد یا در فروشگاه شما قسمتی که صندوق دار شما جهت احتساب صورت حساب مشتری شما است یک تبلیغ برای محصولات یا برند شما باشد.

نقش میز کانتر وقتی نمایان تر میشود که بدانیم این استند نمایشگاهی به عنوان جلوترین و اولین قسمت غرفه ما دیده خواهد و اگر طراحی مناسب یا سازه ای مناسب را انتخاب نکنیم چه امکان خوبی را از دست داده ایم و بالعکس اگر بتوانیم دید خوبی را به وجود بیاوریم جلب نظر مشتری یا مراجعه کننده به غرفه خود را فراهم میکنیم.

میز کانتر در اندازه ها و طرح های مختلفی تولید شده است اما در ایران فقط تعداد محدودی از مدل های این سازه دوست داشتنی در دسترس مشتریان داخلی قرار گرفته است که البته باید متذکر این موضوع باشیم که استند کانتر در کشور عزیزمان ایران نیز تولید میشود که البته بعد از تست سازه های ( میز کانترهای ) تولید داخلی باید قبول کنیم حتی تولیدات چینی از کیفیت بهتری نسبت به ایرانی ها برخوردار است ، البته امیدواریم در آینده نزدیک کیفیت مطلوبی را از تولیدکنندگان خوب ایرانی شاهد باشیم.

انواع میز کانتر نمایشگاهی :

از تمام موارد بالا در اندازه های مختلف در بازار موجود است .

 

نکته ای که در سازه های کانتر مورد توجه باید قرار گیرد قسمت بالایی است که به عنوان روی کانتر یا قسمت چوبی آن می باشد جنس مرغوب آن در انتخاب کانتر بسیار با اهمیت است. البته جنس خط کش ها و سازه ی تاشوی آن نیز مهم است اما به دلیل دیده شدن قسمت بالایی کانتر توسط افراد مراجعه کننده اهمیت ان به لحاظ ظاهری بسیار مهم است

 نصب میز کانتر با توجه به طراحی ساخت آن کمی متفاوت است اما در صفحات هر کدام از این میزهای نمایشگاهی کاملا نحوه نصب آنها میپردازیم.

قیمت این نوع استندهای نمایشگاهی متفاوت است و با توجه به اندازه و استحکام و نصب راحت قیمت های آن بیشتر و کمتر می شود.

در نهایت این نکته را متذکر میشویم که طراحی و دیزاین این سازه باید به شکلی باشد که قسمت های کرو آن لحاظ گردد و نوشته ها و طرح به پشت کانتر نرود.

 تهیه و تنظیم : هومن جاوید ( گروه استند سازه )